Тренування з карабіном
ССК Практика
Базові групові тренування з карабіном, в тому числі з карабіном пістолетного калібру та міні-карабіном, для власників та невласників зброї
Основна тема тренування – базові стрілецькі навички та безпечне поводження зі зброєю Тренування будуть корисними та цікавими для стрільців, які тільки починають навчатися володінню карабіном, або взагалі ще не стріляли після його придбання, а також для стрільців, які хочуть попрацювати над базовими стрілецькими елементами – стійкою, першим пострілом, здвоєним пострілом, зміною магазина, тощо.


Також ці тренування будуть корисними для тих, хто ще не має власної зброї і бажає познайомитися з карабіном до його придбання. Таким учасникам карабіни та набої надаються інструкторами.
Групові тренування з динамічної стрільби з карабіну, в тому числі з карабіну пістолетного калібру та міні-карабіну
Основна тема тренування – динамічні стрілецькі навички, елементи стрілецьких вправ та їх комбінації.

Тренування будуть корисні та цікаві стрільцям, які вже впевнено та безпечно поводяться зі зброєю та володіють стрілецькими навичками базового рівня. Тренування, як правило, присвячене вивченню одного-двох елементів динамічної стрільби та їх комбінацій, та закріпленню здобутих навичок в процесі виконання стрілецької вправи з практичної стрільби на базі елементів, які вивчаються.

Індивідуальні тренування
Індивідуальні тренування розраховані на стрільців незалежно від рівня їх підготовки, якібажають використати час тренування з максимальною ефективністю та отримати максимумуваги інструктора.

Зміст тренування та кількість пострілів визначається інструктором на підставі побажаньучасника і коригується інструктором в залежності від поточного рівня підготовки стрільця.
Групові та індивідуальні тренування з обраного виду спорту
Тренування груп спортсменів ССК «Практика» та груп вищої спортивної майстерності проводяться під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів клубу. Склад груп формується в залежності від рівня підготовки спортсменів та теми тренування.
Навчально-тренувальні збори
Навчально-тренувальні збори спортсменів ССК «Практика» проводяться під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів клубу напередодні етапів Кубку України, Чемпіонату України, Чемпіонатів Європи та Світу відповідно до календарного плану змагань. Склад груп формується в залежності від рівня підготовки спортсменів, кількість груп визначається в залежності від загальної кількості учасників зборів.