ПІСТОЛЕТ
Тренування та спеціалізовані семінари з пістолету для стрільців всіх рівнів підготовки
Тренування з пістолету
Базові групові тренування з пістолету
Основна тема тренування – базові стрілецькі навички та безпечне поводження зі зброєю

Тренування будуть корисними та цікавими для стрільців, які тільки починають навчатися володінню пістолетом, а також для стрільців, які хочуть попрацювати над базовими стрілецькими елементами – стійкою, першим пострілом, здвоєним пострілом, серією пострілів, зміною магазина, тощо.
Групові тренування з динамічної стрільби з пістолету
Основна тема тренування – динамічні стрілецькі навички, елементи стрілецьких вправ та їх комбінації

Тренування будуть корисні та цікаві стрільцям, які вже впевнено та безпечно поводяться зі зброєю та володіють стрілецькими навичками базового рівня. Тренування, як правило, присвячене одному-двом елементам динамічної стрільби та їх комбінаціям, наприклад, стрільба у русі та проходження перешкод. Зазвичай, тренування включає в себе «розігрів» на базових елементах, відпрацювання планових елементів та проходження стрілецької вправи на 14-20 пострілів, з включенням до її складу елементів, що відпрацьовувалися.
Базові тренування для жінок та юніорів з малокаліберного пістолету
Основна тема тренування – базові стрілецькі навички та безпечне поводження зі зброєю

Тренування будуть корисними та цікавими для стрільців, які тільки починають навчатися володінню пістолетом, а також для стрільців, які хочуть попрацювати над базовими стрілецькими елементами – стійкою, першим пострілом, здвоєним пострілом, серією пострілів, перезаряджанням зброї, тощо.
Індивідуальні тренуванн
Індивідуальні тренування розраховані на стрільців незалежно від рівня їх підготовки, які бажають використати час тренування з максимальною ефективністю та отримати максимум уваги інструктора

Зміст тренування та кількість пострілів визначається інструктором на підставі побажань учасника і коригується інструктором в залежності від поточного рівня підготовки стрільця.
Групові та індивідуальні тренування з обраного виду спорту
Тренування груп спортсменів ССК «Практика» та груп вищої спортивної майстерності проводяться під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів клубу. Склад груп формується в залежності від рівня підготовки спортсменів та теми тренування.
Навчально-тренувальні збори
Навчально-тренувальні збори спортсменів ССК «Практика» проводяться під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів клубу напередодні етапів Кубку України, Чемпіонату України, Чемпіонатів Європи та Світу відповідно до календарного плану змагань. Склад груп формується в залежності від рівня підготовки спортсменів, кількість груп визначається в залежності від загальної кількості учасників зборів.
Спеціалізовані тренування з пістолету
Тренінг-інтенсив Pistol Fundamentals
Тренінг-інтенсив Pistol Kinetic
Тренінг-інтенсив Pistol Competition
Made on
Tilda