ПРО КЛУБ
ССК Практика - найтитулованіший спортивний стрілецький клуб України
Наша мета - сприяння розвитку спортивної динамічної стрільби в Україні, підготовка спортсменів найвищого рівня майстерності, залучення до заняття сучасною спортивною стрільбою усіх бажаючих, навчання власників зброї впевненому, безпечному і відповідальному поводженню з нею та пропаганда високої культури володіння зброєю.

Основними напрямками діяльності клубу є організація спортивних змагань усіх рівнів - від клубних першостей до Чемпіонатів України, проведення регулярних систематичних спортивних тренувань з динамічних стрілецьких видів спорту, а також проведення спеціалізованих навчальних курсів, семінарів та майстер-класів як зі спортивної стрільби, так і з базового оволодіння стрілецькими навичками та самооборони із зброєю.

Усі навчальні програми клубу розроблені досвідченими фахівцями, а їх ефективність доведена високими спортивними результатами та досягненнями наших стрільців.

Будучи створеним у м. Києві у 2009 році клуб на даний час поширив свою діяльність на 9 регіонів України. На даний час регіональні відділення ССК «Практика» діють в м. Києві та у Дніпропетровській, Львівській, Житомирській, Київській, Чернівецькій областях. Представництва клубу відкриті у Полтавській, Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Протягом 2009-2018 р.р. стрільці СК «Практика» 8 разів здобули звання Чемпіонів України з практичної стрільби з гладкоствольної рушниці в індивідуальному заліку в класі рушниць ручного перезаряджання (2009-2013, 2015-2016, 2018 р.р.) 6 разів у класі стандартних рушниць (2011-2015, 2017 р.р.) та 3 рази поспіль у класі модифікованих рушниць (2015-2017 р.р.), а також 6 разів в командному заліку в класі рушниць ручного перезаряджання (2009- 2011, 2013, 2015-2016 р.р.) та 6 разів в командному заліку у стандартному класі (2011-2016 р.р.).

У 2018 році спортсмени клубу тріумфально здобули золото в Кубку України з практичної стрільби з рушниці у всіх класах зброї.

ССК «Практика» є одним із засновників Національної федерації практичної стрільби України (ФПСУ). В складі клубу функціонує первинна суддівська колегія, яка включає 38 спортивних судді ФПСУ.

Клуб «Практика» справедливо носить титул флагмана практичної стрільби в Україні, оскільки протягом усього часу своєї діяльності неодноразово започатковував нові тенденції та відкривав напрямки в розвитку вітчизняної практичної стрільби.

Так, у 2011 році результатом співпраці з компанією ТАХО стала поява відомої вітчизняної лінійки гладкоствольних набоїв для практичної стрільби "Практика".

У 2012-му році зусиллями Клубу були проведені перші в Україні по-справжньому міжнародні змагання 3-го рівня з практичної стрільби з рушниці "Кубок Бенеллі" у яких взяли участь спортсмени з 6 європейських країн.

У 2013 році була розроблена популярна серія спортивних сумок та чохлів для зброї "Практика".

Протягом 2014-2015 р.р. інструктори Клубу брали активну участь в розробці та впровадженні нової програми вогневої підготовки в Збройних силах України.

З листопада 2015 року на базі Київського регіонального відділення Клубу розпочала свою роботу Стрілецька Бурса - перший в Україні постійно діючий навчальний курс з динамічної спортивної стрільби.

У 2016 році в результаті співпраці з компанією АТА-Gear в Україні розпочато виробництво вітчизняного спортивного спорядження для практичної стрільби з рушниці - холдерів "Практика".

Того ж 2016 року СК «Практика» за партнерської підтримки компанії «Ібіс» розпочав проведення спортивних заходів з новим для України видом зброї в практичній стрільбі – міні-карабіном (напіавтоматичні карабіни калібру .22lr).

У 2017 році силами Клубу випущено ознайомлювальний цикл відео "Змагання зсередини" присвячений організації та проведенню змагань з практичної стрільби.

Переглянути Ознайомлювальний цикл "Змагання зсередини"

Того ж року силами ССК «Практика» в партнерстві з ССК «Ібіс» та при підтримці компанії «Ібіс» були проведені перші в Україні змагання зі стрілецького багатоборства 3-Gun Nation та започатковано історію цієї спортивної дисципліни в Україні.

А у 2018 році саме Клуб «Практика» розпочав українську історію наймолодшої дисципліни з практичної стрільби – пневматичного пістолета.

І це лише початок...
Made on
Tilda